Jsme butiková developerská společnost působící v České republice od roku 2015.

V oblasti bytové výstavby úročíme naše více jak 25 leté zkušenosti s výstavbou a řízením staveb. Po mnoha letech v oboru se nám osvědčilo klást vysoké nároky na standard a kvalitu bydlení, díky kterým vznikají jedinečné projekty. Úzký tým zkušených spolupracovníků a dodavatelů nám umožňuje maximální orientaci na precizně odvedenou práci s citem pro detail.

Zaměřujeme se na vyhledávání developerských příležitostí ve výjimečných a zajímavých lokalitách hlavního města i mimo něj. Cílem naší práce je vytvoření uceleného projektu s maximálně využitým potenciálem jeho dispozic a lokality. Upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou, a proto vytváříme komorní projekty. Toto pojetí nám umožňuje orientovat se na konkrétního zákazníka a jeho požadavky. Preferujeme individuální přístup a věříme, že vedle výjimečnosti našich projektů je právě náš přístup tím, co je našimi zákazníky vnímáno jako přidaná hodnota naší práce.

Jak pracujeme

Mateřská společnost All New Development a.s. zastřešuje dvě divize developerskou a stavebně-inženýrskou. Společnost byla založena v červenci 2015 manželi Šaldovými. Dceřiná společnost AND Construction s.r.o. reprezentující stavebně-inženýrskou divizi se zabývá organizací, koordinací a realizací veškerých stavebních prací na projektech skupiny AND. Druhou developerskou divizi pak reprezentují jednotlivé projektové společnosti.

V současnosti jsou v přípravě tři butikové projekty, všechny v Praze. Názvy společností dávají tušit lokalitu.

AND Vila Garden Břevnov je novým benjamínkem a představa šesti rodinných bytů se pomalu rodí.

AND Vila Podolí v blízkosti Podolských schodů již má své reálné obrysy a nové, komorní, rodinné bydlení na Praze 4 je ve stádiu legislativního procesu.

Společnost AND Vila Na Cihlářce zahájila stavbu projektu Vila EPOQUE. Půjde o pět výjimečných bytů na pražských Malvazinkách. Projekt bude výjimečný nejen po stránce architektonické, ale ekologické a technologické. V těsném sousedství vil věhlasných architektů rozhodně nechce zůstat stát stranou.

Společnost AND Rezidence U Boroviček dokončila na podzim roku 2021 velmi příjemný a v soutěži Best of Realty prvním místem oceněný projekt rodinného bydlení na pomezí Břevnova a Řep. V zahradě před domem vysazené borovice rostou a 23 bytů má své spokojené majitele, kteří si užijí v novém již své druhé vánoční svátky.

Společnost AND Vila Petřiny realizovala úspěšný projekt výstavby bytového domu na pražském Břevnově. Již druhým rokem zabydlená vila Na Petřinách 7, oceněná v soutěži Best of Realty místem nejvyšším, žije spokojeně vlastním životem spolu se svými 13 rodinami a rok od roku krásnější zahradou realizovanou podle návrhu zahradního ateliéru Flera.

A konečně společnost AND Apartmány Padesátka, která realizovala dvě etapy horského bydlení v Bedřichově,  již od roku 2018 (I. etapa) a 2019 (II. etapa) poskytuje zázemí sportovním nadšencům, výletníkům a obdivovatelům Jizerských hor. Zaujala odbornou veřejnost a získala třetí místo soutěži Best of Realty a Cenu architektů za Liberecký kraj v soutěži Realitní projekt roku.

Development
AND Vila Petřiny s.r.o.
AND Rezidence U Boroviček s.r.o.
AND Apartmány Padesátka s.r.o.
AND Vila Na Cihlářce s.r.o.
AND Vila Podolí s.r.o.
Stavební inženýrství
AND Construction s.r.o.

Náš tým

Jiří Šalda
25 let zkušeností
s výstavbou a manažerským
řízením stavební společnosti
Petra Šaldová
20 let zkušeností
s právní agendou stavební
a developerskou
Jan Hlaváček
15 let zkušeností
s řízením staveb a vedením týmu
Radek Botek
25 let zkušeností
s řízením staveb a vedením týmu
Jarmila Šimoníková
office manažerka
Karolína Dutá
technická příprava staveb

Spolupracujeme s

Podporujeme